Görsel Teknik Destek

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Firmaların hedef pazarda ticari boyut kazanmasında pay sahibi olan fotoğrafın ‘anı ‘ ölümsüzleştirdiği için ürünlerinizin satışını arttırmada ve Dünya’ya yayılan bir imaj sergilemenizde oldukça büyük bir katkı sağlamaktadır. Kaliteli bir fotoğraf çekimleriyle ürünün pek fazla cazibesi olmasa bile dahi ışık oyunları ve uzman bakış açısı katkısıyla ürünün dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.
Bilinçli bir tüketici topluluğunun olduğu bir günümüzde artık sadece ürünü satışa sunmak pek bir önem arz etmediği için kaliteli fotoğraf çekimleriyle de ürünlerinizi süslemek ve satışlarınızı arttırmak amaçlı tanıtmanız gerekir. İmajınızı güçlendirmenize yardımcı olacak profesyonel bir fotoğraf, hedef gruplar tarafından büyük ilgi duyulabilir ve ürünlerinize olan marka sadakati fotoğraf aracılığı ile sağlanabilir.

fotograf

VİDEO ÇEKİMLERİ

Video; görüntü ile sesin birlikte kaydedilerek hazırlanan bir görsel sunum uygulamasıdır. Firmanızın, ürününüzün bilinirliğini artırmak ve markanızın pazardaki yerini alması yapacağınız tanıtımla mümkündür. Yaptığınız tanıtım aynı zamanda sizin imajınızı temsil edecektir.
Rekabetin hat safhada olduğu günümüzde kendinizi en iyi görsel medya ile ifade edebilirsiniz. Görsel medyayı bu kadar önemli kılan büyük bir kitleye hitap etmesi ve ulaşılabilirliği alternatiflerine oranla çok fazla olmasıdır. Bu gün sanal ortamda en çok tüketilen video çekimleridir. Sosyal paylaşım siteleri, video paylaşım siteleri sanal ortamın en çok takip edilen platformlarıdır. Bu platformlarda en çok videolar paylaşılmakta ve takip edilmektedir. Videoları bu kadar çekici kılan kullanıcıyı hem ses hem de görsel algıda yakalamasıdır. Videoların kurgusu, senaryosu, sanatsal değeri ve mizahı içinde barındırabilmesi videoları bu platformlarda trend yapmaktadır.
Tanıtımınızın en iyi olması için video çekimleri mutlaka kullanılmalıdır. Hazırladığınız video çekimleri; tanıtımın yanı sıra kullanıcılarınızı, takipçilerinizi bilgilendirmek için de en başarılı yoldur. Seneleri içinde barındıran tecrübelerinizi, başarılarınızı yazılı medya ile tanıtmaya kalksanız elinizde yüzlerce veri olur. Sanal ortamda bu kadar veri ne kadar değerli olsa da kullanıcılara tam anlamıyla ulaştıramazsınız. Video çekimi size bu imkânı sağlamaktadır. İyi hazırlanmış bir video kullanıcı tarafından kısa sürede incelenir. Video çekimi sayesinde hem siz videoyu izleyenlere kendinizi en iyi şekilde ifade etmiş olursunuz hem de videoyu izleyenler sizi tam anlamıyla anlamış olur.

video-production

HİZMETLERİMİZ

Katalog Çekimi
Konsept Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğrafçısı
Profesyonel Model Fotoğrafçılık Hizmetleri
Dış ve İç Mekân Çekimi
Mimari Fotoğraflar
Organizasyon – Parti Fotoğraf Çekimi
Kurumsal Fotoğrafçılık Hizmetleri
Özel Gün Fotoğrafçılık Hizmetleri
Stüdyo Fotoğrafçılık Hizmetleri
E-Ticaret Profesyonel Fotoğraf Çekimleri
Ürün Çekimi
Sanayi, fabrika tanıtım filmi
İnternet siteleri için ürün çekimleri hizmeti vermekteyiz.
Sanal Tur
360 Panorama
Time Lapse
Video Çekimi

Filmstreifen Codec